07 augusta, 2023

Turbo príležitosti ťa čakajú v auguste!

príležitosti


Leto je v plnom prúde a pre teba sme pripravili špeciálne cenové príležitosti na august! Zaručujeme – ako vždy – najvyššiu kvalitu, komplexnú ponuku a precízne spracovanie, spolu s množstvom zliav a doplnkových služieb.Teplý rám bez doplatku

Každému 3-sklomu v PVC, hliníkových a drevených oknách pridáme teplý rám zadarmo.


Promócia Black, White & Anthracite na harmonikové dvere

Znížili sme cenu harmonikových dverí DECALU 88 FOLDING DOORS s patentovanou technológiou SO EASY. Sú skvelým riešením pre každý štýl.


Letná zľava na anglické okná v systéme UK a Casement

Uži si leto s najmodernejšími oknami od Eko-Okien. Znížili sme ceny na naše anglické okná v systéme UK a Casement. Môžeš ušetriť až 11%!


Kúp garážové brány INFINITI ešte za lepšiu cenu!

Využi výnimočnú príležitosť a zakúp garážovú bránu INFINITI.


EKOSUN 6 za cenu EKOSUN 70! 

EkoSun 6 má väčšiu zabudovaciu hĺbku (81 mm), lepšie tepelné a zvukové parametre a dokonca dva protiváhové body na krídlo. Navyše získavaš teplý rám zadarmo v 3-sklomových balíčkoch.


Dekoratívne lemy Premium bez doplatkov!

Máš dosť nudných okien a dverí? Lemanie je zaujímavé riešenie! Teraz môžeš využiť skvelú akciu na systémoch PVC a ozdobiť ich dekoračnými fóliami za zvýhodnenú cenu.


Nová služba – inštruktor montáže garážových brán

Využi našu pomoc a teš sa efektívnemu a profesionálnemu montáži u tvojho zákazníka. Objednaj si prvú segmentovú garážovú bránu INFINITI a dohodni si s nami vhodný termín montáže brány s naším inštruktorom. Získaš tiež znalosti v tomto odbore a zdokonalíš svojich zamestnancov.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov