Okná

Okná v ponuke spoločnosti Eko-Okna S.A. sú najdôležitejšími vlajkovými produktmi zodpovednými za veľký úspech firmy. Každé okno, ktoré sa dostane do katalógu pripraveného pre zákazníkov, je osvedčeným riešením, plne pripraveným dokonale zvládnuť situácie, na ktoré bolo určené. Široký výber znamená, že každý investor si pre seba nájde teplé okná za prijateľnú cenu, ktoré budú prezentovať presne ten dizajn, aký najviac vyhovuje jeho estetickému konceptu.
Plastové okná

Plastové okná

Široký výber systémov, teplé profily, nekonečné konštrukčné možnosti a množstvo doplnkov. PVC okná sa vynikajúco hodia tak do rodinných domov, ako aj do bytových domov.

Zobraziť viac

Hliníkové okná

Hliníkové okná

Najlepšie systémové okenné a dverové riešenia s použitím hliníka. Pevnosť, jednoduchosť, funkcionalita a bezpečnosť nie sú jediné prednosti hliníkových výrobkov.

Zobraziť viac

Oceľové okná

Oceľové okná

Tenké profily s obrovskými konštrukčnými možnosťami. Výnimočná pevnosť a univerzálne použitie.

Zobraziť viac

Drevené okná

Drevené okná

Solídne profily vyrobené z troch alebo štyroch vrstiev dreva, ktorého dlhoročné používanie zaručujú štyri lakové nátery.

Zobraziť viac

Doplnky

Doplnky

Krásu a funkcionalitu okien zvýrazní rad dostupných doplnkov, akými sú kľučky, úchytky, parapety, mriežky, teplé rámiky či vetracie mriežky.

Zobraziť viac

Bezpečné kovania a profily vysokej triedy od najväčších európskych výrobcov.

Doplnky k oknám, ktoré im dávajú výraz a sú praktické.

Riešenia pre rodinné domy a verejné objekty.

Konštrukcia spĺňajúca očakávania daného trhu ako aj právnych požiadaviek v danom štáte.

Farba a štruktúra

Desiatky farieb fólií v štyroch paletách. Okná laminujeme jednostranne, obojstranne a tiež v dvojfarebne, tzv. duo-color.

Acrylcolor

Vďaka vrstve akrylového skla je farba okna značne trvácnejšia. Náter odráža slnečné lúče a neodlupuje sa.

V-Perfect

Pri našej práci využívame iba nové technológie. V-Perfect je efekt precízneho spájania profilov.

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov