Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú účinným spôsobom, ako sa chrániť pred hmyzom. Účinne zastavia nielen komáre, ale aj všetky ostatné obťažujúce či dokonca potenciálne nebezpečné tvory, ktoré by sa mohli dostať do domu. Zabezpečte svoje interiéry s nízkymi nákladmi, bez výrazných zásahov do fasády či okien a s vybranými riešeniami – úplne neinvazívne. Vzdajte sa chemickej ochrany proti hmyzu v prospech lepšieho riešenia.
Okenné moskytiéry

Okenné moskytiéry

Vyrobené z profilov z extrudovaného hliníka a zo sieťok zo skleného vlákna. Môžu byť integrované s predokennými roletami.

Zobraziť viac

Dverové moskytiéry

Dverové moskytiéry

Sieťka proti hmyzu sa montuje priamo na dverový rám. Voliteľne môže byť spevnená vyplňujúcou platňou, ktorá chráni sieťku pred poškodením zvieratami.

Zobraziť viac

Posuvné moskytiéry

Posuvné moskytiéry

Nízka jazdná koľajnica perfektne spolupracuje s posuvnými dverami, ktoré majú tzv. nízky prah. Vyrábame tiež rámy s väčšími rozmermi.

Zobraziť viac

Profily vyrobená z extrudovaného hliníka.

Profily lakované na ľubovoľný odtieň zo vzorkovníka RAL.

Sieťka vyrobená zo skleného vlákna.

Sieťky proti smogu

Sieťky proti smogu môžu byť namontované na moskytiérach namiesto obyčajných sieťok. Sú vyrobené z nanovlákien, ktoré sa vyznačujú filtračnými vlastnosťami.

UV ochrana

Pohodlie a praktickosť

Dokonale chránia interiér pred hmyzom.

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov