All in One

Séria produktov All in One bola vyvinutá pre zákazníkov, ktorí už vo fáze projektovania domu dbajú na to, aby všetky stolárske prvky tvorili jeden harmonický celok, počnúc oknami, dverami, roletami a končiac garážovou bránou. Prezentované kompozície je možné modifikovať do akejkoľvek farby v rámci našej ponuky.
All in One Design

All in One Design

Estetická séria výrobkov vytvorená špeciálne pre zákazníkov, ktorí pri navrhovaní domu kladú dôraz na každý, aj ten najmenší detail.

Zobraziť viac

All in One Control

All in One Control

Súprava pohonov, vysielačov a riadiacich jednotiek, ktoré navzájom spolupracujú a umožňujú neobmedzene ovládať rolety, brány, dvere.

Zobraziť viac

Na výber efektné zasklenia, originálne drážkovania a oceľové nadstavce.

Praktické a estetické garážové brány, ktorých vzhľad ideálne ladí s inými prvkami fasády.

Žalúzie a okná majú farby, ktoré sa navzájom spájajú vytvárajúc jednoliaty dizajn.

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov