Dvere

Moderné dvere sú vizitkou každej kancelárie, bytu či domu. Vonkajšie dvere sú dôležitým prvkom otvorového stolárstva, ktorý je tiež zodpovedný za energetickú účinnosť celej budovy. Vnútorné dvere sú kľúčové pre ergonomické využitie priestoru.

Eko-Okna ponúkajú široký výber vonkajších a vnútorných dverí vykonávaných z rôznych materiálov, tiež z PVC. Nadpriemerné úžitkové parametre, tepelná a akustická izolácia a odolnosť voči účinkom škodlivých faktorov tvoria dohromady produkty, ktoré ponúkajú všestranné benefity.

Široká paleta farieb, odlišný dizajn a široký výber kovaní umožňujú výber vhodných dverí pre každú aplikáciu.

Vonkajšie dvere

Vonkajšie dvere

Vonkajšie dvere sa vyznačujú väčšou odolnosťou voči strate tepla, a tiež vytvárajú bezpečnú bariéru chrániacu pred hlukom, ako aj pred nepozvanými hosťami. Stavte na kvalitu , dizajn a spoľahlivosť. Vyberte vchodové dvere, cez ktoré neuteká energia.

Zobraziť viac

Interiérové dvere

Interiérové dvere

Interiérové dvere v sebe spájajú nevšedný dizajn ako aj nadpriemerné technické parametre. Zaručujú bezpečnosť používania a ponúkajú dodatočné funkcie, ktoré rozšíria možnosti každého priestoru. Definujte svoje interiéry nanovo.

Zobraziť viac

Doplnky

Doplnky

Doplnky, ktoré zvýrazňujú štýlu budovy a dávajú dverám dodatočné funkcie.

Zobraziť viac

Estetické dokončenie, niekoľko desiatok modelov na výber.

Rôzne varianty izolácie dverových panelov a zárubní.

Možnosť montáže elektronických prístupových dverových systémov.

Viacbodové zámky zaručujúce perfektné utesnenie a ešte väčšiu bezpečnosť.

Obložky INOX

Nehrdzavejúca oceľ je zlícovaná s rovinou panela. Toto riešenie odporúčame najmä zákazníkom, ktorí sa pri výbere dverných výplní neriadia len ich vzhľadom.

Sklá

Ponúkame dvere s presklením, vďaka ktorým budova nielen získa neobyčajný dizajn, ale tiež budú osvetľovať interiér.

Doplnky

Široká ponuka kľučiek a držadiel. Ponúkame tiež priezory, listové vhody, montáž dvierok pre zvieratá, ako aj samozatvárače.

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067