Brány INFINITI Thermo

INFINITI Thermo sú sekcionálne garážové brány, ktoré kladú dôraz najmä na účinnú tepelnú izoláciu. Spájajú všetky výhody štandardných riešení s výhodami 60 milimetrov hrubých oceľových panelov vyplnených izolačným materiálom. Inovatívne dvojité tesnenie s tepelnou komorou, ktoré sa používa v bránach INFINITI Thermo, zabezpečuje, že teplo sa nestráca tepelnými mostami, zatiaľ čo dostupné bohaté možnosti dizajnu a pohodlná automatizácia zaručia spokojnosť aj tých najnáročnejších používateľov.

  Garážové brány INFINITI Thermo predstavujú nový štandard pre celý trh garážových brán, nielen pre sekcionálne výrobky. Pozostávajú z inovatívneho oceľového rámu podopierajúceho celú bránu, plášťa z oceľových panelov s hrúbkou 60 mm vyplnených izolačným materiálom a voliteľného pohonu. Elektrický pohon umožňuje používať bránu pomocou tlačidiel, káblových spínačov a rádiových diaľkových ovládačov alebo dokonca telefónov, ktoré sú potenciálne integrované so systémami inteligentnej domácnosti. Ich spoľahlivosť sa premieta do niekoľkoročnej bezporuchovej prevádzky bez potreby výrazných opráv a vďaka širokej škále štylistických možností sa dajú ľahko zladiť ku každému domu.


  Vyberte si All in One a nechajte všetko zapadnúť do seba

  Je ťažké zladiť garážovú bránu so zvyškom domu? So súpravami All in One od spoločnosti Eko-Okná tomu tak nie je. Odborníci spoločnosti pripravili esteticky ucelené súpravy, ktoré obsahujú:

  Výberom takejto súpravy dosiahnete atraktívny dizajn celej domácnosti bez toho, aby ste museli prechádzať všetky výrobky dostupné na trhu. Toto riešenie je atraktívne najmä pre developerov a všetkých inštitucionálnych investorov, pretože výrazne skracuje čas prípravy investície.

  Rovnako dôležitý je výber produktov pre balíky All in One aj na základe ich technických parametrov. Všetky stolárske prvky sa tak stávajú konzistentnými.

  Eko-Okna S.A.
  Kornice, ul. Spacerowa 4
  47-480 Pietrowice Wielkie
  NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

  Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
  Informácie o spracovaní osobných údajov