Sklá

Zasklenie

Zasklenie

Tým, ktorí hľadajú energeticky úsporné riešenia, odporúčame trojsklá.

Zobraziť viac

Typy skiel

Typy skiel

Na výber sú energeticky úsporné sklá, zvukovo izolačné sklá, bezpečné sklá proti vlámaniu a sklá chrániace pred slnečným žiarením.

Zobraziť viac

Doplnky

Doplnky

Odporúčame, aby ste zasklenia doplnili praktickými doplnkami, ako sú teplé dištančné rámiky, kapiláry či kontaktné snímače.

Zobraziť viac

Teplé zasklenia, ktoré môžu tvoriť až štyri sklenené tabule.

Zasklenia sú štandardne vyplnené argónom.

Sklo je z vnútornej strany pokryté tepelnoizolačnou vrstvou.

Teplé rámiky SWISSPACER

Rámiky Swisspacer Ultimate zvyšujú tepelnoizolačné parametre skla a znižujú riziko rosenia okien. Vyrobené z trvácneho kompozitného materiálu. Dostupné v niekoľkých najobľúbenejších farbách.

Bezpečná poplachová slučka

Estetické okenné lišty

Okenné lišty dodávajú oknám elegantný a jedinečný charakter a v niektorých prípadoch sú nepostrádateľným dekoratívnym prvkom odkazujúcim na starý architektonický štýl.

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov