Misia a vízia

Eko-Okná si už viac než 25 rokov vyberajú individuálni aj firemní zákazníci, investori.

Mnohoročné skúsenosti v oblasti výroby, rozvoja spoločnosti, promptné reagovanie na potreby a očakávania zákazníkov, ako aj neustály rozvoj, vďaka čomu sme boli poctení titulom európskeho lídra v odvetví okien a dverí. Okrem toho patríme medzi najväčších výrobcov PVC okien a zamestnávateľov v Poľsku.

Dozvedieť sa viac

Najmodernejší strojový park

Kľúčovým prvkom výroby okien a dverí, ktoré ponúka spoločnosť „Eko-Okna S.A.", je kvalifikovaný personál a technologicky pokročilý strojový park. Vďaka tejto kombinácii vyrábame vysoko kvalitné výrobky, na ktoré poskytujeme mnohoročnú záruku.

Dozvedieť sa viac

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov