Okenné clony

Okenné clony ponúkané spoločnosťou Eko-Okna S.A. sú dokonalým doplnkom okenného stolárstva. Ich použitie je vhodné pre všetky investície. Použitie clôn spoločnosti Eko-Okna znamená predovšetkým kontrolu nad svetlom a teplom a tiež ochranu pred hlukom. Pri použití vhodných konfigurácií je efektívnym riešením aj v oblasti ochrany pred nežiaducim vniknutím. Nemožno tiež ignorovať pôsobivú alebo podmanivú estetiku mnohých návrhov.
Rolety

Rolety

Základný spôsob ochrany interiéru pred nadbytkom svetla a tepla, žalúzie, môžu byť umiestnené vnútri budovy alebo na fasáde. Bohatý výber možností umožňuje vybrať ideálne prispôsobené riešenie.

Zobraziť viac

Žalúzie

Žalúzie

Premyslená konštrukcia, jednoduchá montáž a presná kontrola robia fasádne žalúzie čoraz častejším mechanizmom slnečnej kontroly vo všetkých typoch budov.

Zobraziť viac

Okenice

Okenice

Perfektné riešenie kombinujúce trvanlivosť hliníka a tradičný dizajn okeníc. Dostupné okenice s pohyblivými alebo pevnými lamelami.

Zobraziť viac

Doplnky

Doplnky

Uľahčujú ovládanie clôn a dodávajú im dodatočné funkcie. Široká ponuka pohonov, diaľkových ovládačov a prepínačov.

Zobraziť viac

Na výber sú podľa spôsobu montáže rôzne podomietkové, predokenné a adaptačné riešenia.

Integrovaná sieťka proti hmyzu zaručuje perfektnú ochranu nielen pred slnečným žiarením, ale aj pred dotieravým hmyzom.

Systém eliminuje tepelné mosty.

Montáž na okno

Vybrané modely fasádnych žalúzií a roliet montujeme na okno priamo vo fáze výroby.

Inteligentné (smart) doplnky

Výber farieb

Široký výber farieb slnečných clôn zaručuje dokonalé zladenie so vzhľadom fasády.

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov