24 júla, 2023

SWISSPACER Air. Ochrana zasklených okien

Okná


SWISSPACER Air je nový produkt, nevyhnutný pre mnohých užívateľov zasklených okien. Jeho hlavným účelom je regulácia tlaku medzi sklom a okolím. Chráni sklo pred prasknutím a celú zasklenú konštrukciu pred deformáciou počas prepravy a pri bežnom používaní.

Zasklené okná sa stále častejšie používajú, pretože výrazne zlepšujú tepelnú a zvukovú izoláciu. Počas prepravy lietadlom alebo na miestach s veľkými výškovými rozdielmi sa však môžu vyskytnúť rozdiely v tlaku medzi ich vnútornou stranou a okolím. Tieto rozdiely môžu byť spôsobené aj zmenlivými poveternostnými podmienkami.

Tieto rozdiely môžu spôsobiť prasknutie skla a deformáciu konštrukcie. SWISSPACER Air účinne rieši tieto problémy.

– Vďaka tejto technológii môžu výrobcovia okien a dverí mať istotu, že ich tovar dorazí k zákazníkom v neporušenom stave a bude následne bezproblémovo plniť svoju funkciu, pričom firma bude spojená s dôveryhodnosťou – hovorí Michał Maciejewski, riaditeľ pre oblasť obchodu a nákupu.
SWISSPACER Air je kovová tulec, ktorú vybavili špecializovanou membránou. Tento prvok umožňuje kontrolovanú výmenu plynu medzi komorou a okolím, čím sa vyrovnávajú tlakové úrovne. Použitie tohto komponentu chráni pred prenikaním vodnej pary, čo by mohlo negatívne ovplyvniť životnosť zasklenia, najmä vnútorných nízkoemisných povlakov.

Produkt ponúka zlepšenú zvukovú izoláciu vďaka použitiu širších medzisklenených dutín. Hluk môže byť znížený až o 20%.

SWISSPACER Air je pocit bezpečia pre distribútorov a investičných subjektov. Bez ohľadu na to, kde a ako budú ich výrobky prepravované a používané, nebudú vystavené tlakovým zmenám. Osoby záujemcov o používanie zasklených okien na miestach s veľmi vysokou nadmorskou výškou a v oblastiach s veľkými teplotnými výkyvmi by mali SWISSPACER Air považovať za nevyhnutnú súčasť svojich objednávok.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov