29 augusta, 2023

Súkromie a dizajn vďaka Planibel Dark Grey

Dekoračné sklo


Okenné sklo Planibel Dark Grey je ďalšou novinkou v ponuke Eko-Okien. Je to sklenená tabuľa s hrúbkou 6 mm, ktorú je možné namontovať na takmer neobmedzený počet miest. Vďaka tmavej farbe a nízkej priesvitnosti umožňuje vytvoriť útulnú náladu.

Planibel Dark Grey sa vyrába v Európe z najkvalitnejších materiálov. Sklo je farbené v hmote, a nie na povrchu, vďaka čomu je farba intenzívna a nebledne. Použitie panelov s už spomínanou univerzálnou hrúbkou 6 mm pomáha vytvárať z nich steny, ale aj sklá vo vchodových dverách.

Charakteristickou vlastnosťou tohto návrhu je nepochybne farba. Antracit je v móde už niekoľko rokov, pretože dokonale ladí s minimalistickou estetikou, podľa ktorej sú interiéry zariadené. Je to aj veľmi praktický odtieň, pretože ladí s väčšinou ostatných farieb a navyše na ňom nevidno špinu. Tmavá sivá v skle dodáva súkromie, ktoré je často ťažké získať v malých priestoroch moderných domácnosti a kancelárií.

– Tieto sklenené tabule nájdu uplatnenie v pôsobivých preskleniach vchodových dverí, dokonale ladí s líniou Ekoline. Skvele budú vyzerať aj v aktuálne módnych sprchových kabínach bez sprchových vaničiek alebo zábradliach v budovách moderného charakteru – hovorí Marzena Bauerek, manažérka marketingového oddelenie spoločnosti Eko-Okna. – Odporúčame tieto nápady našim obchodným partnerom, no na internete vidíme alternatívne využitie tohto skla v stolíkoch, poličkách či dvierkach skriniek. Planibel Dark Grey je odpoveďou na potreby dnešného vysoko personalizovaného trhu interiérového dizajnu – dodáva.

Tento produkt sa tiež vyznačuje veľkým počtom prepracovaní, ktoré je možné vykonať na povrchu. Dodatočne sklo je možné temperovať, aby sa zvýšila jeho odolnosť proti mechanickým poškodeniam a teplotným zmenám až deväťnásobne v porovnaní so základnou verziou.

Pre oboznámenie sa s ponukou a overením dostupnosti tohto produktu kontaktujte obchodné oddelenie.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov