01 marca, 2024

Stolárstvo do štyroch týždňov

Okná


Eko-Okna zvyšujú výrobnú kapacitu, aby mohli do štyroch týždňov poskytnúť zákazníkom drevené okná a dvere najvyššej kvality.

Po stáročia sa drevené stolárske výrobky tešili veľkej obľube. Dnes sa k ním čoraz častejšie vraciame pre ich dekoratívnu kresbu, na dotyk príjemnú štruktúru a hrejivé čaro, ktoré vnášajú do interiéru.

Moderné drevené výrobky sú projektované tak, aby sa hodili do energeticky úsporných a pasívnych budov. To umožňuje financovať okná z programu Čisté ovzdušie.

– Eko-Okna si vybrali drevo, ktoré je prírodným materiálom s izolačnými vlastnosťami. A dodatočne zanecháva zanedbateľnú uhlíkovú stopu. Naši zákazníci zbožňujú drevené stolárske výrobky – hovorí Adrian Nowacki, zástupca vedúceho výroby drevených okien v spoločnosti Eko-Okna.


Rýchlejšie ako kedykoľvek predtým

Tento rok sa zameriavame na maximalizáciu výrobnej kapacity v oddelení dreva.  A aby sme vyhoveli stále rastúcemu počtu objednávok, nová továreň v Kędzierzynie-Koźlu bude vyrábať len drevené okná a dvere.

Podľa nového výrobného plánu budeme zákazníkom dodávať výrobky najvyššej kvality už do štyroch týždňov.


Energetická úspornosť na najvyššej úrovni

Drevené rámy sú mimoriadne stabilné, odolné a pevné. Tie v spoločnosti Eko-Okna sú lepené z troch alebo štyroch vrstiev dreva. Vďaka tomu sú odolné voči deformácii a chránia tak okno pred vznikom tepelných mostov. Hrubšie profily majú skvelé izolačné vlastnosti.

Väčšia stavebná hĺbka drevených okien spoločnosti Eko-Okna umožňuje aj hrubšie zasklenia, čo znižuje tepelnú priepustnosť.

Výrobky zo série Naturo a Esperia Life môžu byť dodatočne vybavené dištančným rámikom alebo takzvaným teplým rámikom, ktoré ešte viac vylepšia tepelnoizolačné parametre.


Oslňujúce novinky

Koncom roka 2023 pribudli v našej ponuke dva nové systémy – Naturo 80 a Naturo 92. Rovnako ako ostatné výrobky zo série Naturo sú vyrobené z eticky získavaných surovín, majú vysoké tepelnoizolačné parametre a sú šetrné k životnému prostrediu. 

Naturo 80 nahradilo Naturo 76, so stavebnou hĺbkou 80 mm a Uw 0,9*, parametre ideálne pre energeticky úsporný dom. 

Na druhej strane Naturo 92 je drevený profil s najväčšou stavebnou hĺbkou 92 mm v histórii Eko-Okien. Je to nástupca Naturo 88, jeho Uw sa rovná 0,77* a spĺňa požiadavky pasívnej výstavby.

Pre zákazníkov so špeciálnym dizajnérskym cítením sme aktualizovali našu ponuku povrchových úprav stolárskych výrobkov. Na výber je mnoho variantov: farby zo vzorkovnice lazúr, zo vzorkovnice RAL, ako aj bezfarebný lak, bezfarebný impregnát.  V ponuke je aj možnosť objednať stolárske výrobky zo surového dreva.

Neváhajte sa obrátiť na obchodného zástupcu, ktorý Vám poskytne viac podrobných informácií, a u ktorého si môžete objednať najlepšie stolárske výrobky z dreva.

Dla Ug = 0,5 (rámik Ultimate). Vyššie uvedená hodnota Uw sa týka referenčného okna s rozmermi 1230 x 1480 mm.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov