02 októbra, 2023

Solárna novinka od Somfy

OKENNÉ CLONY


Správna voľba pohonu vonkajšej rolety môže priniesť skvelé výsledky. Vyberte si nový solárny pohon Somfy RS100 io a spojte úsporu peňazí s ochranou vášho domu vďaka neinvazívnej montáži. Užívajte si tichý chod vašich žalúzií.


Intuitívne a tiché

Pohon môžete ovládať prostredníctvom chytrého zariadenia. V aplikácii TaHoma®, ktorá dokáže spolupracovať s najpopulárnejšími hlasovými asistentmi na trhu, je možné ukladať konkrétne scenáre. Rýchlosť pohonu je tiež nastaviteľná a úroveň nabitia batérie je možné sledovať v reálnom čase na telefóne.

V Somfy RS100 io sa používa stlmený mechanizmus, ktorý pri otváraní a zatváraní žalúzií hladko kĺže.


Ekonomické a ekologické

– Pohon napájaný solárnou energiou je jednou z najzaujímavejších noviniek tejto sezóny. Batéria vydrží medzi jednotlivými nabitiami až 45 dní a počas tohto času nevyžaduje pripojenie k elektrickej sieti. Je to pohodlné a nemusíte sa obávať, či je slnečné žiarenie v poslednom čase dostatočne intenzívne. Navyše samotné rolety umožňujú v lete ušetriť výdavky na klimatizáciu – hovorí Marzena Bauerek, manažérka marketingového oddelenia.


Neinvazívne a osvedčené

Pohon nevyžaduje elektrické káble, takže stena zostane neporušená. Mechanizmus je ideálny na použitie v rekonštruovaných budovách, kde je kladenie nových káblov často problematické. Takto môže byť RS100 io namontovaný kdekoľvek, pokiaľ je tam dostatok slnečného žiarenia.

RS100 io funguje bezpečne. Počas prevádzky dokáže reagovať na náraz do prekážky, a keď pancier rolety primrzne k parapetu, nebude sa pokúšať odtrhnúť roletu nasilu, čo by mohlo viesť k poruche. Poslednou z týchto funkcií je takzvaná ochrana proti námraze.

Výrobca poskytuje na pohon až 7-ročnú záruku.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067