21 mája, 2024

Predstavujeme INFINITI Thermo, sekčnú garážovú bránu s panelom 60 mm

brány


Dlho očakávané panely s hrúbkou 60 mm sú už dostupné pre našich zákazníkov. Nastal čas pre nový štandard na trhu garážových brán.

Známe a oceňované garážové brány INFINITI už teraz ponúkajú dobrú tepelnú izoláciu. Rastúce ceny energie si však vyžadujú ísť o krok ďalej. Preto naša ponuka bola rozšírená o brány INFINITI Thermo, ktorých hlavnou charakteristikou je panel s hrúbkou 60 mm.


Nie je miesto na kompromisy

– Na INFINITI Thermo pracujeme už dlhý čas a nešetríme úsilím, pretože to môže byť nový začiatok pre Eko-Okna na trhu garážových brán – vyjadruje nadšenie Janusz Fałowski, riaditeľ výroby garážových brán. – Zavedenie panelu s hrúbkou 60 mm, ktorého tepelná priepustnosť je len 0,36 W/m2K, umožňuje vytvárať naozaj teplé brány, čo sme zdôraznili už v názve nového produktu.

INFINITI Thermo je odpoveďou na dopyt na trhu. Hoci je v garáži prirodzene prípustná o niečo nižšia teplota, ak je to miestnosť spojená s budovou, jej nadmerné ochladzovanie povedie k strate energie celého domu. Čím je v garáži chladnejšie, tým vyššie sú náklady na vykurovanie budovy. – Zákazníci žiadali, aby sme v tejto oblasti podnikli kroky, a Eko-Okna splnili túto výzvu – zdôrazňuje riaditeľ Fałowski.


Izolácia a tesnosť

– Brány Thermo sú teplejšie predovšetkým vďaka použitiu účinne izolačného panelu – vysvetľuje Przemysław Kuczera, technolog/konstruktér sekčných brán. – Jeho hrúbku sme zväčšili na 60 mm, čo nám umožňuje použiť viac izolačného materiálu medzi oceľovými plechmi. Je to zmena úplne pozitívna a neovplyvňuje negatívne žiadny aspekt fungovania brány.

Aj taký významný pokles tepelnej priepustnosti by nebol efektívny bez zabezpečenia primeranej tesnosti brány. Medzi panelmi sú umiestnené dvojité tesnenia zabezpečujúce ich spojenia a po obvode je umiestnené dvojité tesnenie so špeciálnou tepelnou komorou.

– Veľmi mi záležalo na zavedení tepelnej komory v našich tesneniach – zdôrazňuje riaditeľ Fałowski. – Je to niečo, čo nás odlišuje od konkurencie a skutočne účinne znižuje stratu tepla

– Dôležitým aspektom je aj to, že náš panel má hrúbku 60 mm po celej svojej výške, vrátane zámku – dodáva Przemysław Kuczera. – INFINITI Thermo je produkt, v ktorom minimalizujeme výskyt tepelných mostov v bránach, čím získavame konkurenčnú výhodu.

V súčasnosti sú sekčné brány INFINITI Thermo dostupné v systéme F (krútiace pružiny vpredu). V blízkej dobe bude možné objednať aj ostatné systémy INFINITI.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov