02 apríla, 2024

Nové pohony garážových brán Beninca

Brány


Rýchla, tichá a bezpečná garážová brána –túžba mnohých ľudí. Vďaka najnovším návrhom z línie JIM talianskeho výrobcu Beninca, táto túžba sa dá splniť veľmi jednoducho.

Beninca JIM 3, JIM 4 a JIM 3.TURBO sú tri pohony garážových brán, ktoré sa vyznačujú tichým chodom a možnosťou pripojenia záložného napájania. 

– Všetky pohony Beninca JIM, ktoré práve teraz obohacujú našu ponuku, sú vďaka ampérometrickému senzoru veľmi bezpečné Brána sa preto pohybuje v stanovených medziach a prestáva sa pohybovať v momente detekcie kontaktu s prekážkou, napríklad človekom či zvieraťom – hovorí Przemysław Kuczera, technológ a konštruktér v oddelení brán.


Beninca JIM 3

Umožňuje vetrať miestnosť, čo pomáha zväčšiť cirkuláciu vzduchu v garáži. 

Vhodný na obsluhu brán s:

čo zahŕňa domové garáže s typickými parametrami.

Navyše technológia mäkkého rozbehu (STC) kontroluje krútiaci moment otáčania, čím zlepšuje komfort používania a obmedzuje opotrebovávanie komponentov dverí. 


Beninca JIM 4

Návrh vhodný aj pre firmy vďaka možnosti vykonávať až 1040 cyklov denne a obsluhovať brány s plochou do 18 m². 

Beninca JIM 4 automaticky nastavuje silu a rýchlosť otvárania a zatvárania, prispôsobuje ich podľa aktuálnych podmienok. Tento pokojný a kontrolovaný rozbeh brány nielen zvyšuje úroveň bezpečnosti, ale aj minimalizuje opotrebovanie konštrukčných prvkov.


Beninca JIM 3 ESA TURBO

Pre tých, ktorí majú radi novinky, vynikajúco sa hodí pohon Beninca JIM 3 TURBO. Pohon umožňuje priebežne sledovať počet vykonaných cyklov.

Pracuje s mimoriadnou rýchlosťou, dosahujúcou dokonca 25,8 cm/s, čo skracuje čas otvárania a zatvárania. 

Plynulý chod je zaručuje pokroková technológia regulácie sily, ktorá prispôsobuje optimálnu dynamiku práce motora, zároveň zaručujúc plynulý rozbeh.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov