27 júla, 2023

Nové parapety z hliníka

Okná


Rozširujeme našu ponuku o nové hliníkové parapety s atraktívnymi vlastnosťami a zaujímavým dizajnom.

Nové hliníkové parapety sú určené pre drevené, hliníkové a PVC okná, ako aj pre okná s hliníkovými nátermi. Ich hlavnou výhodou je, že sú vyrobené z hliníka lisovaného za tepla (extrudovaného). To zlepšuje ich odolnosť a iste bude ocenené používateľmi, pretože umožňuje tlmiť zvuky padajúcich dažďových kvapiek.

– Nové klasické hliníkové parapety zabezpečujú akustický komfort vnútri miestností, čo znamená, že redukujú hluk dunenia dažďa o parapet, čo mnohým ľuďom vadí – zdôrazňuje Michał Obrusnik, manažér produktu pre hliník, a dodáva: – Určite sa im páči aj ich estetika. Sú lakované práškovou metódou v niekoľkých najpopulárnejších farbách.

Parapety z radu Classic majú charakteristický hranatý tvar. Ich vlastnosti vyplývajúce z použitého materiálu a riešenia, ktoré navrhli konštruktéri, uľahčujú montáž, čo je gesto voči montérskym firmám. Patria sem:

Hliníkové parapety Classic sú dostupné v štandardných šírkach od 50 do 380 mm (pozri tabuľku rozmerov nižšie). Ak máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte náš Obchodný oddiel.
Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov