29 februára, 2024

Nové kovania Alversa PS s bezpečnou mikroventiláciou

kovania


Predstavujeme riešenie pre terasové dvere, ktoré umožňuje vetranie miestností pri zachovaní vysokých bezpečnostných štandardov.

Keď chceme do nášho domova vpustiť trochu čerstvého vzduchu, prepneme kľučku na terasových dverách do režimu mikroventilácie. So systémom Alversa PS je to oveľa efektívnejšie ako s inými kovaniami.

– Razštrkovaný otvor šírky približne 6 mm, takmer neviditeľný zvonku, zabezpečuje lepšiu výmenu vzduchu v celej objeme miestnosti a znižuje účinok nadmerného vychladzovania – hovorí Krzysztof Mroczek, hlavný odborník z oddelenia nákupu.

Teoreticky naša ochrana pred vlámaním v takejto situácii klesá. Kovanie Alversa PS však tento problém eliminuje a zabezpečuje, že produkt odoláva pokusom o jeho prekonanie pomocou nástrojov, ako sú skrutkovač, kliešte alebo malá ručná píla.


Bezpečnosť nadovšetko

Na čom spočíva spomínaná ochrana? Štandardne sa používajú štyri bezpečnostné body. Môžeme si vybrať kľučky s tlačidlom alebo s kľúčom. Okrem toho je dobré objednať ochranu proti vyvŕtaniu kľučky a skrutiek, hrianky a bezpečnostné západky, ktoré zabezpečia, že neoprávnené osoby sa nedostanú tak ľahko dovnútra. Voliteľne môžeme tiež použiť okoviek súladný s triedou RC 2.


Pohodlie pre každého

Vďaka jednoduchému a intuitívnemu otváraniu krídel s nimi môžu bez problémov manipulovať aj deti a staršie osoby.

– Ponúkame rôzne schémy a smery otvárania, aby bolo možné priestor čo najviac prispôsobiť preferenciám zákazníkov. Rôzne nastavenie kľučky umožňuje tesne zatvoriť dvere, aby sme udržali v miestnosti príjemné teplo alebo ich môžeme otvoriť na štrbinku, keď potrebujeme čerstvý vzduch – dodáva Krzysztof Mroczek.

Tým sa prekvapenia nekončia. Otáčanie kľúčom bez ohľadu na polohu kľučky ďalej zvyšuje odolnosť proti vlámaniu.


Terasové systémy v ešte lepšom prevedení

Kovanie Alversa PS je kombináciou bezpečnosti a pohodlia, ktorú si zaslúži každý zákazník spoločnosti Eko-Okna. Vďaka nim dokážu sklopno-posuvné a paralelné otváracie systémy ešte viac.

O podrobnostiach sa s Vami radi porozprávajú obchodní zástupcovia spoločnosti Eko-Okna.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov