06 októbra, 2023

MasterLine 10: modernosť a energetická úspornosť v jednom okne

Okná


Návrh od spoločnosti Eko-Okna spája spoľahlivú, minimalistickú estetiku s tepelnými parametrami na vysokej úrovni. Tenké profily systému sa hodia do každého typu interiéru a prepustia veľké množstvo prirodzeného svetla dovnútra.

Sú to okná, ktoré skvele zapadnú do štýlu rodinných domov alebo verejných budov. MasterLine 10 sa vyznačuje vysokou presnosťou vyhotovenia, a následne – odolnosťou voči mechanickým faktorom a rôznym poveternostným podmienkam.

Systém je vybavený tepelnou izoláciou, vďaka čomu je dokonalý pre energeticky úspornú a pasívnu výstavbu. Súčiniteľ tepelnej vodivosti okien (Uw) v MasterLine 10 môže byť dokonca 0,8*. Straty tepla sú preto minimálne a náklady na vykurovanie – efektívne znížené. Používatelia si môžu užívať tepelný komfort, ktorý uľahčuje oddych a prácu. 

MasterLine 10 nie je len technológia, ale aj harmonický dizajn. Tenké okenné profily v kombinácii s veľkolepým zasklením pôsobia minimalisticky a elegantne a navyše prepúšťajú do interiéru množstvo prirodzeného svetla. Toto je riešenie, ktoré sa hodí ku každému štýlu.


Technické parametre:

Ak chcete spoznať celú ponuku a overiť dostupnosť produktu, kontaktujte obchodné oddelenie.

*Vyššie uvedená hodnota Uw je pre referenčné okno s rozmermi 1230 x 1480 mm a Ug = 0,5.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov