26 septembra, 2023

Lisovaná dverná výplň EkoGreen, spodné panely, svetlíky a okenice – celá sada produktov v talianskom štýle už v ponuke

Dvere


Nádherný vchod je niečo, čo si zaslúži každý dom, kancelária a byt. Uvádzame bohatý výber lisovaných dverných výplní a kompatibilných svetlíkov, spodných panelov a vnútorných okeníc. To všetko s najlepšími parametrami a šetrnosťou k prírode.

EkoGreen je značka, ktorá spája ekológiu a odolnosť v mimoriadne atraktívnej forme inšpirovanej prostredím Apeninského polostrova. Lisovaná dverná výplň a doplnkové spodné panely (Sottotraversi), bočné svetlíky a vnútorné okenice (Scuretti) zakaždým uchvátia svojou prirodzenou krásou, ktorú je možné prispôsobiť podľa Vášho vkusu nespočetnými spôsobmi.

– Na lisovanú dvernú výplň kladieme veľký dôraz predovšetkým preto, lebo je to odpoveď na potreby našich zákazníkov – zdôrazňuje Maciej Zajda, náš špecialista oddelenia nákupu. – Máme tu do činenia so skutočne jedinečným produktom. Dvere sú štýlovo ohromujúce. Sú dostupné so širokou škálou rôznych povrchových úprav, napríklad vložiek z medi, hliníka a kameňa a zasklením pomocou bezpečnostného skla 33.1. Kompatibilné sú spodné panely, svetlíky a vnútorné okenice, a to všetko sa vyznačuje výbornými tepelnými a ekologickými parametrami.

Použité technológie majú veľký význam pre estetiku a využiteľnosť, ktorú EkoGreen ponúka. Samotný názov odkazuje na mimoriadny ekologický charakter riešení. Všetky produkty EkoGreen sú založené na doskách Hydro Exterior HDF, čo im zabezpečuje lepšiu tepelnú izoláciu a väčšiu vodeodolnosť. Dvere, svetlíky a spodné panely sú vyplnené XPS, čo vedie k zvýšeniu tepelnej izolácie až o 40% pri súčasnom znížení hmotnosti produktov približne o 30% v porovnaní s typickými návrhmi dostupnými na trhu.

– Všetky prvky EkoGreen sú chránené PVC-akrylovými fóliami. Táto viacvrstvová povrchová úprava, ktorá zaručuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu, odolnosť voči širokému rozsahu teplôt, dokonca umožňuje vytváranie trojrozmerných dekorácií – vymenúva výhody EkoGreen pán Maciej a dodáva: – EkoGreen poteší oko veľa rokov.

Odolné a esteticky atraktívne výplne sa hodia do domácností v rustikálnom štýle, a veľké množstvo vzorov, dýh a dekorácií zabezpečuje kompatibilitu dokonca aj s modernými, minimalistickými interiérmi.

Dverná výplň, dolné panely a svetlíky majú maximálnu hrúbku 48 mm. Okenice majú 18 mm.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067