09 augusta, 2023

Jolly – štýlová roleta proti komárom

Sieťky proti hmyzu


Radosť z bezproblémového používania. Potešenie z pozorovania, ako sa skvele hodí k elegantnému zariadeniu interiéru obývacej izby. To je stručný opis Jolly, novej rolete proti komárom.

Čerstvý návrh v katalógu Eko-Okien má ergonomickú rukoväť, ktorá prechádza celou rukoväťou a zabezpečuje pohodlné otváranie a zatváranie, dokonca aj pre deti.

– Roleta proti komárom sa skvele hodí k osvetľujúcim interiérom prechodových okien. Taktiež sa skvele osvedčí pri terasových dverách s priamym prahom. Jolly bola navrhnutá pre izby, ktoré často využívame. Jej nízka polcentimetrová podlahová lišta poskytuje bezpečnosť a pohodlie pri vstupe na terasu alebo balkón – vymenúva výhody Wioleta Wierzbicka, riaditeľka výroby roliet proti komárom a markíz v spoločnosti Eko-Okná.Práca s mechanizmom je mimoriadne ľahká, napriek použitým zvinovacím pružinám. Vďaka magnetickým klipom je montáž a demontáž Jolly veľmi rýchla.

Roleta proti komárom okrem pohodlia používania a estetiky zaručuje aj tesnosť a stabilitu. Má chápadlá, ktoré sa skrývajú v bočnom profile. Sita sú vyrobené z pevného skleneného vlákna a sú k dispozícii v čiernom a sivom farebnom prevedení. Rám je vyrobený z ekstrudovaného hliníka. Dá sa natrieť vybranými farbami z palety RAL alebo odtiene dreva.

Maximálna dostupná šírka rámu je 1600 mm. Výška sa pohybuje medzi 1400 mm a 2800 mm. Treba si uvedomiť, že výška musí byť väčšia ako šírka.

Podrobnejšie informácie o produkte a jeho variantoch poskytuje oddelenie predaja. Prosíme, kontaktujte nás, aby ste sa dozvedeli viac o ponuke a overili si dostupnosť.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov