10 apríla, 2024

Harmonikový systém Loft: oddelenie priestoru v najlepšom štýle

Harmonikový systém


Trh si obľúbil loftový štýl a nedostatok vhodne veľkých bytov nás núti šikovne riešiť delenie priestoru. Spoločnosť Eko-Okna spája tieto trendy a ponúka presklený harmonikový systém, zdobený priečkami na oceľových profiloch. Privítajme v ponuke Loft novinku.

Harmonikový systém sa vynikajúco osvedčuje všade, kde je potrebná nápaditosť pri úprave interiéru. Vďaka jednoduchému skladaciemu mechanizmu za pár chvíľ rozdelíme priestor podľa našich potrieb. Je to ideálne riešenie v reštauráciách, v kanceláriách, ale aj moderných bytoch, kde je dôležitá funkčnosť a štýl.


Spájanie protikladov pre výnimočný dizajn

– Jeho oslňujúci vzhľad je výsledkom kombinácie ľahkosti jednotlivého presklenia 6 alebo 8 mm a trvanlivosti ocele, ako aj obohatenia výrobku o dekoratívne lepené priečky. Priestory získajú konzistentnosť štýlu a optický efekt priestrannosti – hovorí Sebastian Kostka, produktový manažér spoločnosti Eko-Okna.

Rozsiahle presklenie na každom krídle dodáva interiéru postindustriálny, mimoriadne módny charakter a prináša do miestností dostatok prirodzeného svetla. Toto by nebolo možné pri štandardných dverách alebo keby bol priestor rozdelený stenou.


Štýl, ktorý pretrvá roky

Drobné priečky, široké len 20 mm, dodávajú konštrukcii eleganciu a hodia sa nielen do loftových aj do historických, škandinávskych, rustikálnych, prípadne klasických interiérov. Kľúčovým prvkom tohto výrobku je personalizácia, preto môžu byť priečky v každom dvernom krídle v úplne inom zoskupení.

Individuálny charakter môžete dodať aj voľbou akejkoľvek farby profilu. Šalviová zelená oddeľujúca obývačku od domácej pracovne, alebo červená, ktorá ladí s parížskou kaviarňou? Profily systému sú lakované práškovo vo vybranej farbe zo vzorkovníka RAL, vďaka čomu budú mať intenzívnu farbu aj v slnečných priestoroch.

– Bezfalcové dvere navyše poskytujú estetický vzhľad, pretože krídlo dverí lícuje so zárubňou a presklenie dodáva interiéru ucelený a priestranný vzhľad aj pri zatvorených harmonikových dverách – dodáva Sebastian Kostka.

Loftový štýl, ktorý sa stal v interiérovom dizajne veľmi populárnym, môže byť odteraz súčasťou vášho domu alebo pracoviska vďaka harmonikovému systému Loft od spoločnosti Eko-Okna. Už dnes nanovo spolu objavme funkčnosť a dizajn.
Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov