14 júna, 2023

Glass Barrier – obdivujte výhľady bez bariér

Okná


Glass Barrier je inovatívne riešenie vo forme sklenených zábradlí, ktoré umožňujú vychutnávať si krásne výhľady z balkóna alebo terasy a zároveň zabezpečujú bezpečnosť.

Jedným z dôležitých faktorov, na ktoré sa zameriavame pri výbere zábradlia, je jeho nosnosť. Chceme, aby produkt nielen vyzeral esteticky, ale bol aj pevný a bezpečný pre užívateľov. Glass Barrier je produkt so solídnou konštrukciou vyrobený z laminovaného kaleného skla, ktorý zabezpečuje ochranu pred vypadnutím.

– V našej spoločnosti veríme, že každý z nás si zaslúži bezpečné a funkčné domáce priestory. Preto sme do našej ponuky zaradili sklenené zábradlia Glass Barrier, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú vhodné pre tých, ktorí hľadajú moderné a bezpečné riešenia – hovorí Marzena Bauerek, vedúca oddelenia marketingu.

Dostupné v hliníkových a PVC systémoch, zábradlia Glass Barrier majú rôzne rozmery, vrátane šírky až 3 metre, výšky 300 mm a 900 mm pre hliníkové systémy a 900 mm a 1000 mm pre PVC systémy. Sklenené plnenie môže byť vyrobené z priehľadného alebo matného skla s hrúbkou od 12 do 22 mm, pričom horný okraj môže byť zabezpečený hliníkovou lištou. Sklenené zábradlie sa montuje priamo na okenné profily v jedno- a dvojkrídlových konštrukciách a dodáva sa zákazníkovi v hotovej podobe.

Glass Barrier je ideálne riešenie pre tých, ktorí ocenia moderné a funkčné riešenia. Solidná konštrukcia a kvalitné sklo poskytujú ochranu pred vypadnutím a zároveň umožňujú voľný priechod svetla do interiéru. Sklenené balkóny sa osvedčia v rôznych typoch priestorov, vrátane bytov, kancelárií a iných verejných priestorov.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov