28 septembra, 2023

evolutionDrive Plus+: inovatívny posuvný PVC systém

Posuvné systémy


Priestranné priestory s množstvom svetla – to sú črty interiérov, ktoré sa môžu pochváliť systémom evolutionDrive Plus+.

Solídna konštrukcia spolu s kovaniami zlepšuje silu prítlaku krídla k rámu, preto je systém evolutionDrive Plus+ trvácny a veľmi tesný. Vďaka tomu nové posuvné riešenie v našej ponuke zaručuje úsporu energie a skvelý komfort pri používaní.


Efektívna tepelná izolácia

evolutionDrive Plus+ sa odlišuje svojimi dobrými tepelnými parametrami. Súčiniteľ Uw na úrovni len 0,89 W/m²K*, čo je možné predovšetkým vďaka päťkomorovej výstavbe krídla a zaskleniu so šírkou do 49 mm.

Špeciálne kovania zaručujú väčšiu silu prítlaku krídla k rámu po celom obvode, čím predchádzajú strate tesnosti a úniku tepla. Úroveň tesnosti navyše zväčšujú navzájom dopasované tesnenia nachádzajúce sa na oboch krídlach.

– Kľučka sa dá nastaviť v zatvorenej polohe pri ľubovoľnom umiestnení krídla. Systém týmto spôsobom umožňuje zlepšiť vetranie vytvorením neveľkej medzery. Je to vynikajúci vchod pre naše domáce zvieratá – hovorí Roman Bober, Product Manager spoločnosti Eko-Okna.

evolutionDrive Plus+ je perfektná voľba pre všetkých, ktorým záleží na energetickej efektívnosti svojho domu.Solídna a výhodná konštrukcia

V našom systéme sme použili uzatvorené výstuže z pozinkovanej ocele s hrúbkou 1,5 mm a 2,5 mm. Zväčšilo to trvácnosť konštrukcie a umožnilo používať veľké krídla s plochou až 4,8 m².

– Vďaka špeciálne zvoleným kovaniam ako aj samotnej konštrukcii systému dokážeme ponúknuť najdôležitejšie prednosti top posuvných systémov HST, avšak pri značne nižšej hmotnosti celého riešenia. Získavame tak posuvný systém, ktorý sa veľmi ľahko obsluhuje – hovorí Roman Bober.

„Solídny" v tomto prípade neznamená systém, ktorý sa „náročne obsluhuje", keďže evolutionDrive Plus+sa otvára použitím neveľkej sily, preto je tento systém vhodný pre všetkých, aj pre seniorov či osoby s rôznymi hendikepmi.


Jednoduchá montáž a estetický vzhľad

Pri navrhovaní systému evolutionDrive Plus+sme venovali náležitú pozornosť aj tomu, aby sa ľahko montoval, a aby bola potrebná údržba obmedzená na minimum. Nízke profily poskytujú lepšie osvetlenie miestností.

– Použitie inovatívneho hladkého zvaru V-Super dáva celému nášmu systému atraktívny vzhľad, ktorý perfektne ladí s rôznymi štýlmi interiérov – hovorí Marzena Bauerek, vedúca oddelenia marketingu spoločnosti Eko-Okna.

Obráťte sa na nášho obchodného zástupcu, ktorý vám predstaví bližšiu ponuku a overí dostupnosť produktov. 

*referenčné okno s Ug = 0,5, použitím SWISSPACER Ultimate a rozmermi 1480 x 2180 mm

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov