10 júla, 2024

Eko-Okna zvyšuje výrobnú kapacitu – expresné vyhotovenie drevených výrobkov za 3 týždne!

Drevené okná

Eko-Okna zrýchľuje tempo výroby, skracuje dobu realizácie objednávok na drevené výrobky zo 4 na len 3 týždne. Tento pozoruhodný úspech je výsledkom intenzívneho úsilia o zvýšenie našich výrobných kapacít a zlepšenie zákazníckeho servisu.


Prečo si vybrať Eko-Okna?

Expresné vyhotovenie

Našou prioritou je dodávať produkty najvyššej kvality v čo najkratšom čase. Vďaka novému výrobnému plánu sme schopní realizovať objednávky na drevené okná a dvere v priebehu len 3 týždňov. To nielen šetrí čas, ale aj zaisťuje, že všetky projekty budú dokončené bez zbytočných meškaní.

Energeticky úsporné, prírodné a pevné

Drevené výrobky sú synonymom klasického štýlu a elegancie. Produkty Eko-Okna sa vďaka starostlivému spracovaniu dreva vyznačujú odolnosťou a estetikou. Naše drevené okná a dvere sú dlhodobou investíciou, ktorá obohatí každý interiér a dodá mu jedinečný charakter.

Bohatstvo farieb

Pripravili sme široký výber farieb a povrchových úprav. Naša ponuka zahŕňa lazúry, farby z palety RAL, ako aj bezfarebný lak a impregnáciu. Pre tých, ktorí oceňujú prirodzený vzhľad dreva, ponúkame výrobky v surovom dreve.

Kontaktujte nás ešte dnes!

Pozývame vás, aby ste kontaktovali našich obchodných zástupcov, ktorí vám radi predstavia podrobnosti našej ponuky a pomôžu vám vybrať najlepšie riešenia. Sme vám k dispozícii prostredníctvom našej infolinky aj kontaktného formulára na našich webových stránkach.

Neváhajte – kontaktujte nás ešte dnes a využite expresné vyhotovenie objednávok na drevené okná a dvere. S Eko-Oknami dokončíte svoje projekty rýchlejšie než kedykoľvek predtým!

Kontakt

Infolinka: +48 506 998 579
Kontaktný formulár: https://ekookna-slovensko.sk/ekosk/kontakt/oddelenie-predaja-export-423#kontakt

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067