28 mája, 2024

Doplňte COR Vision Plus s krytými pohonmi Geze

Posuvné systémy


Do ponuky zavádzame plne automatické pohony, vďaka ktorým bude otváranie krídel COR Vision Plus detsky jednoduché.

COR Vision Plus je moderný posuvný systém, v ktorom plocha skla dosahuje až 94 %. Táto hmotnosť spôsobuje, že posúvanie a otváranie krídel na vetranie bytu alebo presúvanie záhradného nábytku na terasu môže byť sťažené. Pre podobné situácie bol vytvorený automatický pohon, ktorý uľahčí život všetkým fanúšikom COR Vision Plus

Pohon má displej, vďaka ktorému môžeme naprogramovať systém, presne určiť začiatok a koniec pohybu každého z krídel a polohu uzamykania. Na displeji tiež uvidíme chybové hlásenia. 

Na výber máme verzie s dvoma schémami zatvárania, XO a XX. Zatváranie je možné ovládať pomocou aplikácie, ktorá funguje v systémoch Android a iOS.

A aké požiadavky by mal spĺňať samotný posuvný systém? – Nové riešenie je ideálne pre krídla s hmotnosťou medzi 400 a 700 kg a maximálnymi plochami krídel – hovorí Michał Obrusnik, produktový manažér pre hliník v spoločnosti Eko-Okna. 

Pre tých, ktorí potrebujú dodatočnú bezpečnosť, je pripravený voliteľný senzor, ktorý sa montuje na strop, rám alebo stenu.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov