03 júla, 2024

Dexxo Compact 750 io: pohodlie pre výrobcov, distribútorov a používateľov

BRÁNY


Náš nový pohon pre sekčné brány, Dexxo Compact 750 io, bude chválený nielen používateľmi, ale aj inštalatérmi.


Dexxo Compact 750 io sa čoraz viac objavuje v pohonoch a príslušenstve pre garážové brány. Vďaka jednoduchosti použitia sa môže stať hitom medzi distribútormi aj používateľmi.


Zákazník získava jednoducho použiteľný a spoľahlivý pohon

– Prioritou je vždy spokojnosť koncového zákazníka s produktom – zdôrazňuje Janusz Fałowski, produktový riaditeľ pre brány.

Dexxo Compact 750 io má mnoho skrytých funkcií a výhod, vrátane minimálnej spotreby energie v pohotovostnom režime, automatického zastavenia v prípade prekážok a továrensky spárovaných diaľkových ovládačov a LED osvetlenia integrovaného v kryte.

Možnosti dodatočného vybavenia zahŕňajú fotobunky, núdzovú záložnú batériu a integráciu s inteligentným domácim systémom založeným na centrále TaHoma® switch. Vďaka integrácii s inteligentným domácim systémom môžeme bránu ovládať na diaľku.


Programovanie za menej ako 90 sekúnd

Distribútori očakávajú jednoduchú inštaláciu a ovládanie. Dexxo Compact 750 io spĺňa tieto požiadavky.

– Inicializácia pohonu vyžaduje len stlačenie tlačidla 'set', ktoré spustí procedúru Plug&Play. Rovnako dôležitá je kompatibilita s aplikáciou Serve-e-Go. V prípade poruchy môže servis na diaľku pripojiť pohon, čo urýchli proces identifikácie závady a obnovenia funkčnosti garáže – hovorí Przemysław Kuczera, konštruktér sekčných brán.

Kontaktujte naše obchodné oddelenie, aby ste sa dozvedeli viac o úplnej ponuke sekčných brán. Pripomíname, že všetky podrobné informácie o produktoch nájdete na platforme znalostí benefit.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067