10 apríla, 2024

COR 70 HO: nová éra interiérového osvetlenia s hliníkovými oknami

Okná


Vitajte vo svete moderných okien. COR 70 HO, to sú nielen vynikajúce technické parametre, ale aj jedinečný dizajn.

Do skupiny hliníkových systémov sa pridáva ďalší unikátny produkt Cortizo. Jeho estetické hodnoty a množstvo prirodzeného svetla, ktoré prepúšťa do interiéru, nemajú konkurenciu.


Tenká konštrukcia, množstvo svetla

Okno má drážku kovania „euro", skryté krídlo a výnimočne úzky profil. Všetky tieto prvky prispievajú k nádherne tenkému vizuálnemu konečnému efektu. A to všetko pri zachovaní veľmi stabilnej konštrukcie odolnej voči poveternostným vplyvom.

– Vzhľadom na to, že prierez viditeľný zvonku je len 66 mm, plocha zasklenia sa zväčšuje a môže dosiahnuť až 85% celkovej plochy okna – hovorí Michał Obrusnik, produktový manažér hliníka v spoločnosti Eko-Okna. 

Interiéry sú maximálne osvetlené a pobyt doma je čistým potešením. 

A čo vonkajšia strana? COR 70 HO bol navrhnutý tak, aby napriek svojej klasickej funkčnosti vyzeral ako pevné, teda fixné okno. Vďaka tejto konštrukcii môžete získať ucelenú, minimalistickú fasádu budovy, ktorú budete obdivovať ako súčasné umelecké dielo. 


Optimálna teplota, ďaleko od zhonu

Výhody novinky, ktorú predstavujeme, však nekončia len jej dizajnom. Okrem svetla prináša do domu teplo a ticho. 

– Produkt má veľmi slušný súčiniteľ prestupu tepla na úrovni 1,0 [W/m²K]*. Je to zásluha tepelného mostu širokého 35 mm a polyolefínovej peny umiestnenej v zárubni a krídle, ktoré prispievajú k energetickej účinnosti riešenia – dodáva Michał Obrusnik. 

Náš systém sa vyznačuje aj vynikajúcou schopnosťou tlmenia hluku, čo bolo dosiahnuté vďaka zaskleniu do 46 mm.


Nadpriemerná výdrž na celé roky

Testy AEV potvrdzujú vynikajúcu vodotesnosť, vzduchotesnosť a vetruodolnosť tohto systému. To zaručuje najvyššiu úroveň ochrany pred náročnými poveternostnými podmienkami.

COR 70 HO, to je viac než len okná. Je to symbol pohodlia domova.

Obráťte sa na nášho obchodného zástupcu, ktorý vám predstaví bližšiu ponuku a overí dostupnosť produktov.

*pre okno 1000 x 2200 so sklom Ug 0,6 (variant HI+), s dvoma tesneniami a tromi komorami

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov