08 novembra, 2023

Výprava servismanů Eko-Okien na 2164 m n. m.

Okná


Servisanti Eko-Okien v konci októbra 2023 podnikli výnimočný výlet do útulku Guttenberghaus nacházejícího se ve výšce 2164 m n.m. v Alpách Salcburských v rakouském Ramsau am Dachstein.

Úkolem našich nadaných techniků, Michała Miczka a Aleksandra Mierzwy, byla instalace vyrovnávacích ventilů do oken. Díky jejich odhodlání a zkušenostem se jim to podařilo během jejich první návštěvy horského útulku.

Stejně důležité je, že se na místo dostali částečně pěšky, nesouc s sebou vybavení a potřebné materiály pro opravu po dobu 2,5 hodiny vzhůru a dolů. Toto potvrzuje, že naši tým je připraven čelit těm nejnáročnějším výzvám.

Sledujte naše aktuality, abyste mohli průběžně číst o dalších dobrodružstvích servisantů Eko-Okien.

Zdieľať

Pozrite si tiež

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové sídlo používa internetové značky, ako sú napr. koláčiky (súbory cookies), na zbieranie a spracúvanie osobných údajov s cieľom personalizovať obsah a reklamy, a umožňujú analyzovať intenzitu a spôsob používania webových stránok a aplikácií. Koláčiky (súbory cookies) sú informačné údaje, ktoré sa zapisujú a ukladajú v súboroch na koncovom zariadení (tzn. počítači, tablete, smartfóne ap. ), a ktoré webový prehliadač posiela na server pri každej návšteve webovej stránky z daného zariadenia.
Informácie o spracovaní osobných údajov